دکتر میر محمد جلالی  (لینک علم سنجی)

 

 

 

اتمام موفقیت‌آمیز مقطع دکترای عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1373

پس از گذراندن دو سال از طرح خود، در سال 1376 در رشته‌­ی مورد علاقه­­­‌ی خود «گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن» در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به ادامه­‌ی تحصیل پرداخت و در سال 1379 توانست این مقطع را با موفقیت به پایان برساند و بلافاصله به عنوان استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نائل گردید.

 از سال بازگشت به استان و شهر خود، در کنار کار و تحقیقات علمی و دانشگاهی و تدریس در بالاترین سطوح (تربیت پزشکان عمومی و نیز رزیدنتهای تخصصی رشته گوش و حلق و بینی)، در امر جراحی نیز بسیار پرکار و موفق بوده و عمل­‌های مدرن و نیز سخت و دشواری نظیر جراحی‌های اندوسکوپیک بینی و سینوس، جراحی‌های پیشرفته گوش، جراحی‌های پیشرفته و پیچیده زیبایی بینی، جراحی‌های دشوار و پیچیده توده‌ها و تومورهای سر و گردن و حنجره و… را به انجام رسانده و می­‌رسانند و آن‌را در دانشگاه و نیز در کنگره های ملی و بین المللی به سایر متخصصین آموزش می‌دهند. شایان ذکر است که انجام جراحی‌ها بویژه در منطقه حساس سر وگردن و در مسیر راه هوایی و تنفسی مستلزم تسلط بر تمام جنبه‌های داخلی و توجه دقیق به مجاورتهای این ارگان‌های فوق العاده ظریف و حساس است تا موفقیت این جراحی‌ها را به‌ویژه در درازمدت بیشتر تضمین کند و عوارض این اعمال را به حداقل برساند. در سال ۹4 الی 95  دوره­‌ی فلوشیپ فوق تخصصی را در رشته­‌ی نورو-اتولوژی (گوش، قاعده جمجمه، کاشت حلزون شنوایی، و عصب صورت) در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند. در سال ۹4 به رتبه­‌ی استاد تمامی ارتقاء پیدا کردند. ایشان همچنین از سال ۸۶ مرکز تحقیقات گوش و گلو بینی و جراحی و سرو گردن را به همراه چند تن از همکاران خود تاسیس نموده و از سال ۹۳ تا به امروز معاونت این مرکز تحقیقاتی را بر عهده دارند.

آدرس: رشت- خیابان امام خمینی- خیابان 17 شهریور- بالاتر از دادگستری- مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین (ع)- مرکز تحقیقات بیماریهای گوش و حلق و بینی

تلفن تماس :          33225242 (013)

پست الکترونیکmmjalali@Gmail.com

آخرین بروز رسانی : 16 مرداد 1400